External Publication
Visit Post

В МРРБ обсъждат бъдещето на Природен парк „Витоша“

Новини от днес и последния час | ФАКТИ.БГ [Unofficial] June 22, 2026
Source
В Министерството на регионалното развитие и благоустройството ще се проведе съвместна среща за разглеждане на законодателни промени, свързани с развитието на Природен парк „Витоша“. Срещата ще се проведе днес от 10.00 часа и в нея ще участват председателят на Народното събрание Михаела Доцова, народни представители от ПГ на „Прогресивна България“, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова, министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, заместник – министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров, представители на Гражданска платформа „Витоша за всички“ и експерти. В 11.30 часа се предвижда брифинг, на който да бъдат обявени повече подробности.

Discussion in the ATmosphere

Loading comments...